Незвичайний подарунок на народження дитини

Народження дитини - справжня подія, що перевертає життя мами і тата дитини з «голови до ніг». Адже відтепер у їхньому житті все буде інакше. Постійний догляд за малюком, турбота про його здоров'я і розвиток, все це насичує життя батьків новими яскравими фарбами. Зазвичай, жоднавизначна подія не обходиться без подарунків. Що прийнято дарувати малюкам та їхнім батькам на народження? Зазвичай це пелюшки, підгузки, пляшечки, соски, і навіть іграшки. Звичайно, в якості подарунка на народження підійде, але все-одно якось банально. Оскільки це свято - не проста подія, то і презент має бути незвичайним. Інтернет-магазин babyshower спеціалізується на самих оригінальних подарунках і сувенірах для новонародженихтаз радістюпропонує Вам наступні презенти:

• Альбоми;

• Печиво;

• BabyBox;

• Іграшки;

 

У кожній групі Ви зможете знайти те, що продемострує Ваш бездоганний смак і допоможе у вирішенні питання, який подарунок для новонародженої дитинипридбати.

 

Будьте оригінальні

 

Якщо Ви не звикли робити звичайні, класичні подарунки і якщо завжди особливо підходите до вибору презенту тоді обов'язково зверніть увагу на Baby Box. В асортименті магазину є наступні «бокси»:

 

• Classic;

• Everything;

• Nature;

 

Подарунок для новонародженого Babybox - це не просто звичайна коробка. Це Ваша безмежна турбота про маленьку дитинку. У цьому наборі батьки зможуть знайти все необхідне для догляду за малюком в його перші місяці життя. Простиральця, покривала і навіть маленький зручний матрацик. Це лише невеличка частина тієї користі, яку може принести класична коробочка. Бажаєте, щоб презент був максимально корисним? Немає нічого простіше. У Everything box є все, і навіть трошки більше, щоб мама і тато дитини були вдоволені, а маленькому було тепло і затишно. Напевно, самий незвичний презент.

 

Подаруйте спогади

 

З перших днів появи дитини, життя батьків наповнюється безліччю приємних моментів, пам'ять про які хочеться зберегти на все життя. Перші кроки маленького дива, перше слово і перші пустощі. Все це без проблемзнайде своє місце в гарному дитячої альбомі, який Ви можете подарувати. Вибравши подарунок на народження дитини - альбом, подаруйте спогади, до яких в будь-який момент можна буде повернутися і насолодиться радісними моментами. Крім цього, альбом презентабельно виглядає, що додає презенту особливий колорит.

 

Порадимо самий незвичайний подарунок

 

Подарувати чудові спогади чи виділиться своєю оригінальністю. Все це більш ніж реально завдяки інтернет-магазину babyshower. Звернувшись до нас, Ви отримаєте чудового консультанта в питаннях, як подарувати своє тепло і турботу, продемонструвавши при цьому оригінальність та вишуканий смак. Можливо Ваша адресане місто Київ? Не переживайте, здійснюємо доставку по всій території України. Все ще не вирішили, де можна купити подарунок для новонародженого? Телефонуйте, все детально розповімо і підкажемо. 

Связь с нами

(093) 800 70 42
info@baby-shower.com.ua